Microsoft Windows 10 PRO MAR
Microsoft Windows 10 PRO MAR - licenca se prodaje isključivo kao bundle s refurbished računalom
338,00 kn
Microsoft Windows 10 Home MAR
Microsoft WV2-00002 Windows 10 Home MAR - licenca se prodaje isključivo kao bundle s refurbished računalom
208,00 kn
Ubiquiti 60G-PM Precision Alignment Mount for AF60 and GBE-LR
The 60 GHz Precision Alignment Mount enhances mounting flexibility and device alignment. It features an easy-to-use design that requires only an Allen wrench (included) to align. Supports airFiber (AF
668,77 kn
Lenovo FR desktop ThinkCentre M90n-1 Nano i5-8265U 8GB 256GB W10P
Memorija RAM: 8 GB
Procesor: i5
HDD: 256 GB
Lenovo ThinkCentre M90n-1 Nano - FACTORY RENEWED (FR) - Intel Core i5-8265U 8 GB soldered memory, not upgradable 256 GB M.2 PCIe NVMe SSD Dimensions (WxDxH): 179 x 88 x 22 mm Front Ports: 2x USB 3.2
4.392,05 kn
Lenovo FR desktop ThinkCentre M90n-1 Nano i5-8265U 8GB 512GB W10P
Memorija RAM: 8 GB
Procesor: i5
HDD: 512 GB
Lenovo ThinkCentre M90n-1 Nano - FACTORY RENEWED (FR) - Intel Core i5-8265U 8 GB soldered memory, not upgradable 512 GB M.2 PCIe NVMe SSD Dimensions (WxDxH): 179 x 88 x 22 mm Front Ports: 2x USB 3.2
4.578,80 kn
Extralink SFP 10G | SFP Module | 10Gbps, LC UPC, 1310nm, 10km, single mode, DOM
Extralink SFP 10G SFP Module 10Gbps, LC UPC, 1310nm, 10km, single mode, DOM. Can be used as replacement for the SFP module Mikrotik S 31DLC10D.
154,70 kn
Lenovo reThink AIO 330-20IGM J4005 4GB 1TB WX MB B C W10
Memorija RAM: 4 GB
Procesor: Celeron
HDD: 1 TB
Lenovo Rethink Gold AIO 330-20IGM - Intel Celeron J4005 4 GB RAM 1 TB HDD WX 19.5", LED, 1440 x 900, 16:10 DVD Bluetooth Camera W10 Home FR keyboard - HRV dotisak
2.519,65 kn
Lenovo reThink AIO A540-24ICB i5-9400T 8GB 128M2 1TB FHD B C W10
Memorija RAM: 8 GB
Procesor: i5
HDD: 1 TB
HDD: 128 GB
Lenovo Rethink Gold A540-24ICB - Intel Core i5- 9400T 8 GB RAM 128 GB M.2 SSD 1 TB HDD 24" FullHD 1920x1080 Bluetooth Camera Windows 10 Home GB keyboard - HRV dotisak
5.782,87 kn
Lenovo reThink AIO 3 27IMB05 i3-10100T 8GB 512M2 FHD MB B C W10
Memorija RAM: 8 GB
Procesor: i3
HDD: 512 GB
Lenovo Rethink Gold AIO IdeaCentre 3 27IMB05 - Intel Core i3-10100T 8 GB RAM 512 GB M.2 SSD 27" FHD 1920x1080 DVD Bluetooth Camera Windows 10 Home DE keyboard - HRV dotisak
7.038,02 kn
Acer desktop Aspire XC886 i5-9400 8GB 256GB DOS
Memorija RAM: 8 GB
Procesor: i5
HDD: 256 GB
Acer desktop Aspire XC886 - Intel Core i5-9400 8 GB RAM 256 GB SSD Intel UHD Graphics 630 GigE, 802.11a, 802.11b g n, 802.11ac, Bluetooth 4.2 Nema DVD DOS Bez tipkovnice i miša NOVO
3.976,97 kn