Microsoft Windows 10 PRO MAR
Microsoft Windows 10 PRO MAR - licenca se prodaje isključivo kao bundle s refurbished računalom
338,00 kn
Microsoft Windows 10 Home MAR
Microsoft WV2-00002 Windows 10 Home MAR - licenca se prodaje isključivo kao bundle s refurbished računalom
208,00 kn
Ubiquiti 60G-PM Precision Alignment Mount for AF60 and GBE-LR
The 60 GHz Precision Alignment Mount enhances mounting flexibility and device alignment. It features an easy-to-use design that requires only an Allen wrench (included) to align. Supports airFiber (AF
685,13 kn
Extralink SFP 10G | SFP Module | 10Gbps, LC UPC, 1310nm, 10km, single mode, DOM
Extralink SFP 10G SFP Module 10Gbps, LC UPC, 1310nm, 10km, single mode, DOM. Can be used as replacement for the SFP module Mikrotik S 31DLC10D.
160,45 kn
Rennowa Lenovo ThinkCentre M93P SFF i5-4th 4GB 500GB HDD DVD WIN COA
Memorija RAM: 4 GB
Procesor: i5
HDD: 500 GB
Rennowa Lenovo ThinkCentre M93p SFF (Small Form Factor) - Intel Core i5-4th Gen 4 GB DDR3 RAM 500 GB HDD DVD Windows Pro COA - Windows 10 Pro instaliran Prednji portovi: 2x USB 3.0, 2x 3.5mm Audio St
1.262,40 kn
Rennowa Dell OptiPlex 990 i5-4570 8GB 128GB SSD 500GB DVD COA
Memorija RAM: 8 GB
Procesor: i5
HDD: 500 GB
HDD: 128 GB
Rennowa Dell OptiPlex 990 i5-4570 8GB 128GB SSD 500GB HDD DVD Win COA
1.668,86 kn
Lenovo reThink desktop ThinkCentre M70q G6400T 16GB 128M2 W10P
Memorija RAM: 16 GB
HDD: 128 GB
Lenovo Rethink Gold ThinkCentre M70q G6400T 16GB 128M2 W10P FR layout - HRV dotisak
3.789,50 kn
Rennowa Dell OptiPlex 990 DT i5-2400 4GB 500GB DVD WinCOA
Memorija RAM: 4 GB
Procesor: i5
HDD: 500 GB
Rennowa Dell OptiPlex 990 DT - Intel Core i5-2400 4 GB RAM 500 GB HDD DVD čitač Win COA - Windows 10 Pro preinstalled
747,50 kn
Rennowa Lenovo ThinkCentre M92p SFF i3-3220 4GB 250GB DVD WinCOA
Memorija RAM: 4 GB
Procesor: i3
Rennowa Lenovo ThinkCentre M92p SFF (Small Form Factor) - Intel Core i3-3220 4 GB RAM 250 GB HDD DVD čitač Win COA - Windows 10 Pro preinstaliran
805,79 kn
Rennowa Dell OptiPlex 390 MT i5-2400 4GB 250GB DVD WinCOA
Memorija RAM: 4 GB
Procesor: i5
Rennowa Dell OptiPlex 390 MT (Mini Tower) - Intel Core i5-2400 4 GB RAM 250 GB HDD DVD čitač WinCOA - Windows 10 Pro preinstalled
878,29 kn
Rennowa Dell OptiPlex 3010 SFF i5-3470 4GB 250GB DVD COA
Memorija RAM: 4 GB
Procesor: i5
Rennowa Dell OptiPlex 3010 DT (Desktop) - Intel Core i5-3470S 8 GB RAM 500 GB HDD DVD čitač Win COA - Windows 10 Pro preinstalled
1.192,78 kn
Rennowa Dell OptiPlex 7020 SFF i7-4770 8GB 256GB SSD DVD WinCOA
Memorija RAM: 8 GB
Procesor: i7
HDD: 256 GB
Rennowa Dell OptiPlex 7020 SFF - Intel Core i7-4770 8 GB RAM 256 GB SSD DVD čitač Win COA - Windows 10 Pro preinstalled
2.306,16 kn