Microsoft Windows 10 Home MAR
Microsoft WV2-00002 Windows 10 Home MAR - licenca se prodaje isključivo kao bundle s refurbished računalom
208,00 kn (27.61 €)
Extralink SFP 10G | SFP Module | 10Gbps, LC UPC, 1310nm, 10km, single mode, DOM
Extralink SFP 10G SFP Module 10Gbps, LC UPC, 1310nm, 10km, single mode, DOM. Can be used as replacement for the SFP module Mikrotik S 31DLC10D.
161,51 kn (21.44 €)
Rennowa Lenovo ThinkCentre M71e DT i5-2400 4GB 500GB DVD WinCOA
Memorija RAM: 4 GB
Procesor: i5
HDD: 500 GB
Rennowa Lenovo ThinkCentre M71e DT (Desktop) - Intel Core i5-2400 4 GB RAM 500 GB HDD DVD WinCOA - Windows 10 Pro preinstalled
747,16 kn (99.17 €)
Rennowa HP Compaq Pro 6300 SFF i5-3rd Gen 8GB 256SSD WinCOA
Memorija RAM: 8 GB
Procesor: i5
HDD: 256 GB
Rennowa HP Compaq Pro 6300 SFF (Small Form Factor) - Intel Core i5-3rd Gen 8 GB RAM 256 GB SSD WinCOA - Windows 10 Pro preinstalled
1.252,38 kn (166.22 €)
Rennowa Lenovo ThinkCentre M700 SFF i3-6100 4GB 128GB WinCOA
Memorija RAM: 4 GB
Procesor: i3
HDD: 128 GB
Rennowa Lenovo ThinkCentre M700 SFF (Small Form Factor) - Intel Core i3-6100 4 GB DDR4 RAM 128GB SSD Windows Pro COA - Windows 10 Pro instaliran
1.379,82 kn (183.13 €)
Rennowa Lenovo ThinkCentre M700 SFF i3-6100 8GB 256GB WinCOA
Memorija RAM: 8 GB
Procesor: i3
HDD: 256 GB
Rennowa Lenovo ThinkCentre M700 SFF (Small Form Factor) - Intel Core i3-6100 8 GB DDR4 RAM 256GB SSD Windows Pro COA - Windows 10 Pro instaliran
1.745,12 kn (231.62 €)
Lenovo reThink IdeaCentre AIO 3 24IMB05 i3-10100T 8GB 512M2 FHD B C W10
Memorija RAM: 8 GB
Procesor: i3
HDD: 512 GB
Lenovo reThink Gold IdeaCentre AIO 3 24IMB05 i3- 10100T 8GB 512M2 FHD B C W10 Home
6.143,22 kn (815.35 €)
Lenovo reThink ThinkCentre M75s SFF Ryzen 3 Pro 4350G 8GB 256SSD W10P
Memorija RAM: 8 GB
Procesor: AMD Ryzen
HDD: 256 GB
Lenovo reThink ThinkCentre M75s SFF Ryzen 3 Pro 4350G 8GB 256SSD W10P
3.630,82 kn (549.93 €)