NFO Patch cord, LC APC-LC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, 2mm, Simplex, 3m
NFO Patch cord - LC APC-LC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, 2mm, Simplex, 3m
4,54 € (34,21 kn)
NFO Patch cord, LC APC-LC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, 2mm, Simplex, 5m
NFO Patch cord - LC APC-LC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, 2mm, LSZH, Simplex, 5m
2,83 € (21,32 kn)
NFO Patch cord, SC APC-SC APC, Singlemode 9 125, G.657A1, Simplex, 1m
NFO Patch cord - SC APC-SC APC Singlemode 9 125 G.657A1 Simplex 1m
3,58 € (26,97 kn)
NFO Patch cord, SC UPC-SC UPC, Singlemode 9 125, G.657A1, Simplex, 5m
NFO Patch cord - SC UPC-SC UPC Singlemode 9 125 G.657A1 Simplex 5m
2,83 € (21,32 kn)
NFO Patch cord, LC UPC-SC APC, Singlemode 9 125, G.652D, Simplex, 20m
NFO Patch cord - LC UPC-SC APC Singlemode 9 125 G.652D Simplex 20m
6,43 € (48,45 kn)
NFO Patch cord, LC UPC-SC APC, Singlemode 9 125, G.657.A2, Simplex, 2m
NFO Patch cord - LC UPC-SC APC Singlemode 9 125 G.657A2 Simplex 2m
3,95 € (29,76 kn)
NFO Patch cord, LC APC-LC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, simplex, 1m
NFO Patch cord - LC APC-LC APC, Singlemode 9 125, G.657A2, Simplex, 1m
3,58 € (26,97 kn)
NFO Patch cord, LC UPC-LC UPC, Singlemode 9 125, G.657A2, simplex, 1m
NFO Patch cord - LC UPC-LC UPC, Singlemode 9 125, G.657A2, Simplex, 2mm, LSZH, 1m
3,58 € (26,97 kn)
Ubiquiti Networks LC-LC MM OM3, Duplex, 0,5m Fiber Patch Cable
Ubiquiti Networks UOC-0.5 - Ubiquiti UniFi 0.5 m Fiber Patch Cable Turquoise LC to LC Multi-Mode Duplex OM3
6,14 € (46,26 kn)
Ubiquiti Networks LC-LC MM OM3, Duplex, 1,0m Fiber Patch Cable
Ubiquiti Networks UOC-1.0 - Ubiquiti UniFi 1m Fiber Patch Cable Turquoise LC to LC Multi-Mode Duplex OM3
6,92 € (52,14 kn)
Ubiquiti Networks LC-LC MM OM3, Duplex, 3,0m Fiber Patch Cable
Ubiquiti Networks UOC-3.0 - Ubiquiti UniFi 3m Fiber Patch Cable Turquoise LC to LC Multi-Mode Duplex OM3
10,13 € (76,32 kn)
Ubiquiti Networks LC-LC MM OM3, Duplex, 5,0m Fiber Patch Cable
Ubiquiti Networks UOC-5.0 - Ubiquiti UniFi 5m Fiber Patch Cable Turquoise LC to LC Multi-Mode Duplex OM3
11,67 € (87,93 kn)